mobil meny

Kontakta oss

Tveka inte att höra av dig till oss om du har några funderingar på hur vi kan hjälpa dig.

Du når oss enklast på telefon 0370 - 33 18 00 men du kan även maila oss på mail@jansson-industri.se eller fylla i formuläret här på sidan så hör vi av oss så snart vi kan.


Roger Eliasson

Försäljning

0370-331800

roger@almoverken.se


P.O Jansson

Försäljning

0370 - 33 18 00

p.o@jansson-industri.se


Ellinor Henningsson

Kundsupport

0370 - 33 18 00

ellinor@jansson-industri.se


Helene Carlsson

Växel/reception

0370 - 33 18 00

invoice@jansson-industri.se


Magnus Jansson

Försäljning

0370 - 33 18 00

magnus@jansson-industri.se


Mikael Mauritzson

Försäljning/Teknik

0370 - 33 18 00

mikael@jansson-industri.se


Charlotta Holmstrand

Ekonomi ansvarig

0370 - 33 18 00

charlotta@jansson-industri.se


Patrik Andersson

Projekt / Försäljning

0370-331800

patrik@jansson-industri.se


Kennet Molin

Kvalité / Projekt

0370-331800

kennet@jansson-industri.se