mobil meny
Webbplatsen använder kakor (cookies). Genom att använda webbplatsen accepterar du vår användning av kakor.

Kontakta oss

Tveka inte att höra av dig till oss om du har några funderingar på hur vi kan hjälpa dig.

Du når oss enklast på telefon 0370 - 33 18 00 men du kan även maila oss på mail@jansson-industri.se eller fylla i formuläret här på sidan så hör vi av oss så snart vi kan.


Magnus Jansson

Försäljning

0370 - 33 18 00

magnus@jansson-industri.se


Charlotta Holmstrand

Ekonomi ansvarig

0370 - 33 18 00

charlotta@jansson-industri.se


Mikael Mauritzson

Försäljning/Teknik

0370 - 33 18 00

mikael@jansson-industri.se


Marcus Clewåker

Produktion/ Personalansvar

0370-331800

marcus@jansson-industri.se


Helene Carlsson

Växel/reception

0370 - 33 18 00

invoice@jansson-industri.se


P.O Jansson

Försäljning

0370 - 33 18 00

p.o@jansson-industri.se


Ellinor Henningsson

Kundsupport

0370 - 33 18 00

ellinor@jansson-industri.se


Patrik Andersson

Projekt / Försäljning

0370-331800

patrik@jansson-industri.se